اتوماسیون اداری آریو

آگاهی از اطلاعات دقیق ، کافی و موثر ، نیاز درونی سطوح مختلف واحدهای سازمان است، از طرفی دیگر هر سازمان دارای تعاملات بیرونی است که در بازار رقابت کنونی، مدیریت بر مبنای اطلاعات و برنامه ریزی منابع سازمان، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؛ در نرم‌افزار آریو ارایه کلیه راه‌حل‌های جامع نرم‌افزارهای مدیریت بر مبنای اطلاعات، و انجام برنامه ریزی منابع سازمان برای کسب و کارهای متنوع، قرارداده شده است ...

...

فناوری های نوین در آریو

مدیریت فرآیند کسب و کار در آریو

پیاده سازی کامل فرآیند کسب و کار هر سازمان و تعاملات آن با دیگرسازمان ها می بایست در داخل سیستم نرم افزاری به بهترین روش انجام شود ، مدیریت فرآیند کسب‌وکار آریو با استفاده ازآخرین نگارش BPMN پیاده سازی شده است که با استفاده از آن طراحی ، تولید، راه اندازی و مانیتورینگ کسب‌وکار را در سازمان تسهیل می‌نماید.

داشبورد مدیریتی آریو

دسترسی به گزارش‌های عملکردی سازمان و مانیتورینگ شاخص‌ها همواره یکی از دغدغه‌های اصلی مدیران ارشد سازمان به منظور پیشبرد اهداف سازمان بوده است، داشبوردسازآریو با ساده‌ترین روش و بهرمندی از قابلیت ایجاد یکپارچه‌سازی در کنار امکاناتی نظیر شاخص‌گذاری و گزارش‌های بصری در هر مجموعه می تواند بستر مناسبی جهت هوشمندسازی و تصمیم‌گیری دقیق مدیران را فراهم آورد که در نهایت منجر به ارتقا عملکرد آن سازمان خواهد شد.

...
...

گزارش ساز آریو

در زیرساخت سیستم‌ساز آریو هر گونه دستیابی به اطلاعات اعم از جستجو، فیلترینگ و ارائه خروجی‌های متنوعی نظیر گزارشات چاپی، نمودارهای آماری و ... از طریق گزارش‌ساز انجام می‌شود. با توجه به ویژگی امکان اتصال به کاربردی‌ترین پایگاه‌های داده در گزارش ساز امکان گزارش‌گیری از سایر منابع داده‌ای سازمان نیز توسط این نرم‌افزار قابل انجام است.

فرم ساز

سهولت در استفاده از ابزار فرم ساز آریو در راستای مدیریت نگهـداشت اطلاعات در پایگاه داده و به منظور چینش ظاهری فرم‌ها و فیلدها با در نظرگرفتن نوع‌های داده‌ای متنوع می‌تواند تاثیر به سزایی درکاهش زمان طراحی فرم‌ها، برای کاربران داشته باشد؛ به گونه‌ای که طراح فرم با ساده‌ترین ابزار می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان، فرم‌های خود را برای ثبت داده‌ها آماده و در اختیار کاربران خود قرار دهد.

...
...

مدیریت قواعد کاری

این بخش از مهمترین اجزاء سیستم‌ساز آریو است که با استفاده از زبان C# .Net امکان پیاده‌سازی پیچیده‌ترین محاسبات و قواعد کسب و کار را فراهم آورده است.

بومی بودن اتوماسیون اداری

اتوماسیون اداری بطور کامل توسط متخصصین شرکت آریو و بدون بخدمت گرفتن ابزارهای open source و تجاری ساخته شده بدین ترتیب شرکت آریو آماده پاسخگویی و اضافه کردن امکانات جدید بنا به نیاز مشتریان است.

...
...

امکانات وسیع و سرعت تولید

يكي از مهمترين مزاياي استفاده از سيستم‌ساز، سرعت بالاي توليد همزمان سیستم‌های تحت وب و ویندوز برای ساخت نرم‌افزارهاي سازماني است. البته عليرغم اين سرعت بالا به دليل استفاده از زيرساخت‌هاي آماده و تست شده، كيفيت نيز بطور كامل حفظ شده است.

قابلیت توسعه توسط مشتریان

یکی از مشکلات و چالش‌های هر سازمان برقراری ارتباط و یکپارچه سازی بین نرم افزارهایی است که بصورت جزیره ای در آن سازمان استقرار پیدا کردند؛ اتوماسیون اداری آریو با داشتن امکانات متعدد در جهت برقراری ارتباط با سایر نرم افزار ها میتواند به عنوان یکپارچه سازی موثر، مورد استفاده قرار گیرد که از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: امکان اتصال به انواع پایگاه های اطلاعاتی صدور اطلاعات در قالب فایل‌هایی مانند csv،excel ،xml و.... برقراری ارتباط دوسویه از طریق وب سرویس برقراری ارتباط از طریق C#.net و SDK و.....

...

وجه تمایز

علاوه بر این طراحی ماژول‌های زیر در این نرم‌افزار باعث متمایز کردن این برنامه با سایر برنامه‌های موجود در بازار است:

 • ساخت موجودیت در لحظه بدون داشتن تخصص حرفه‌ای در برنامه نویسی
 • امکان بکارگیری و ارائه سرویس‌ها (REST , SOAP)
 • طراحی ویژوال کد C#
 • امکان مشتق کردن از موجودیت
 • امکان استفاده از نوع داده متنوع
 • امکان ساخت رویهSQL
 • ساخت فرآیند مبتنی بر استاندارد BPMN
 • امکان مانیتورینگ فرآیند
 • ساخت متغیرها در سطح سیستم و کاربر
 • امکان تغییر پرس‌وجو در موجودیت
 • امکان طراحی فرم در موجودیت
 • امکان افزودن دکمه با کد اختصاصی آن در فرم
 • امکان GIS
 • امکان VOIP
 • امکان افزودن Assemblyخارجی
 • مدیریت کاربران
 • گزارش ساز
 • داشبورد ساز
 • ایجاد گزارشات چند سطحی
 • پشتیبانی از انواع نمودارها در BI و پشتیبانی از نقشه در گزارشات و فرم‌ها

خط مشی

آگاهی از اطلاعات دقیق ، کافی و موثر ، نیاز درونی سطوح مختلف واحدهای سازمان است، از طرفی دیگر هر سازمان دارای تعاملات بیرونی است که در بازار رقابت کنونی، مدیریت بر مبنای اطلاعات و برنامه ریزی منابع سازمان، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؛ در نرم‌افزار آریو ارایه کلیه راه‌حل‌های جامع نرم‌افزارهای مدیریت بر مبنای اطلاعات، و انجام برنامه ریزی منابع سازمان برای کسب و کارهای متنوع، قرارداده شده است و از ابزارهای به روز و جدید طراحی و تولید نرم افزار در این زمینه استفاده شده است. از طرف دیگر با توجه به استاندارد سازی طراحی و تولید سیستمهای نرم افزاری ، نگهداری و پشتیبانی آریو بسیار راحت ، سریع و همواره در جهت برآورده شدن کسب رضایتمندی واقعی و کامل مشتری بنا نهاده شده است.

برخی از محصولات و خدمات

ماژول مدیریت ارتباط با مشتریان(CRM)

یکپارچه سازی سیستم‌های مرکز تماس با CRM در سطوح مختلف

ماژول یکپارچه سازی ارتباط موبایلی با CRM

ماژول یکپارچه سازی ارتباط پیامکی با CRM

ماژول یکپارچه سازی ارتباط فکس با CRM

ماژول یکپارچه سازی ارتباط ایمیل با CRM

راهکار مدیریت شکایات و نظرسنجی

راهکار مدیریت فرآیندها

ماژول حسابداری و عملیات مربوط به وصول مطالبات

ERP

CRM

گزارش ساز

فرم ساز