دیجیتال مارکتینگ نیل تک

در ساده ترین تعریف می توان دیجیتال مارکتینگ را به صورت زیر تعریف کرد : دیجیتال مارکتینگ معرفی و پیشبرد فروش محصولات و برند از طریق یک یا چند رسانه الکترونیکی است. دیجیتال مارکتینگ با بازاریابی سنتی متفاوت است. مهمترین ویژگی دیجیتال مارکتینگ توانایی سنجش اثر بخشی کمپین های تبلیغاتی است.

...

خدمات ارائه شده تیم دیجیتال مارکتینگ نیل تک

  • بازاریابی در شبکه های اجتماعی
  • استراتژی و برنامه ریزی دیجیتال مارکتینگ
  • تبلیغات آنلاین
  • سئو و بازاریابی در موتورهای جستجو
  • بازاریابی ایمیلی
  • رپورتاژ آگهی
  • تولید محتوا
  • تبلیغات در گوگل

خدمات

بازاریابی در شبکه های اجتماعی

داهمیت شبکه های اجتماعی در بهبود و پیشرفت سهم بازار کسب و کارها با توجه به همه گیر شدهن تلفن های هوشمند بر کسی پوشیده نیست. به روزترین مشاوره ها و مدیریت های شبکه های اجتماعی را از ما بخواهید.

...
...

استراتژی و برنامه ریزی دیجیتال مارکتینگ

اگر تیم دیجیتال مارکتینگ دارید و یا میخواید برون سپاری کنید ما میتونیم همراهتون باشیم تا هم نظارت دقیقی داشته باشیم در استراتژی و برنامه ریزی بخش دیجیتال مارکتینگ شما و هم درصد خطا رو کاهش بدیم

تبلیغات آنلاین

ما با توجه به تجربه و سابقه فراوان در حوزه دیجیتال بهترین کانال های آنلاین تبلیغات در حوزه کاری شما را با برنامه ریزی درست به شما ارائه میدهیم.

...
...

سئو و بازاریابی در موتورهای جستجو

بهره بردن از آخرین تغییرات الگوریتم گوگل، در کنار استفاده از شیوه های ارگانیک سئوی داخلی و خارجی ما را قادر ساخته است تا در سخت ترین کلمات کلیدی نیز با درصد موفقیت بالایی مشتریان خود را به صفحه اول گوگل برسانیم.

بازاریابی ایمیلی

طراحی استراتژی جذب ایمیل کاربران و مخاطبان فعال، ارسال زمانبندی شده و هدفمند ایمیل، به علاقه‌مندان و مخاطبان سایت که با ما آشنا هستند، گزینه خوبی برای تثبیت در ذهن و فروش مجدد است.

...
...

رپورتاژ آگهی

يفرآیندهای روابط عمومی، برندینگ و بازاریابی کسب و کار خود را بصورت کارآمدتر مدیریت کنید و حضور قدرتمندی در رسانه‌ها داشته باشید. نیل تک بهترین و مناسب ترین فضا ها را برای درج رپورتاژ خبری به شما معرفی میکند.

تولید محتوا

محتوا پادشاه است. کسب و کار شما بدون داشتن محتوای مناسب نمیتواند در بازار رقابت خودی نشان دهد. ما بهترین محتوا ها را مناسب با کسب و کارتان برای شما تولید میکنیم.

...
...

تبلیغات در گوگل

ما با تکیه بر دانش و تجربه خود، می‌کوشیم تجربه‌ای موفق از تبلیغ در گوگل ادوردز را با طراحی هوشمندانه کمپین ها برای کسب و کار شما به ارمغان آوریم.